مقالات سایت
خانه » پارتیشن اداری » کاررآیی پارتیشن بندی
کاررآیی پارتیشن بندی

کاررآیی پارتیشن بندی

کاررآیی پارتیشن بندی

  • در مکان‌هایی که به پارتیشن‌هایی با استحکام بالا نیاز است، بهترین انتخاب، پارتیشن آلومینیومی‌ خواهد بود.

 

  • در فضاهای کوچکی که به کشو، میز و مکانی برای نگهداری اشیا زیادی احتیاج است، پارتیشن‌های دارای بکس مناسب هستند که در عین ایجاد دیوار حائل، می‌توانند به عنوان مکانی برای نگهداری برخی از وسایل نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

 

  • با استفاده از پارتیشن‌ها می‌توان یک اتاق ایجاد نمود. در هنگام نصب قطعات پارتیشن ایجاد یک درب ورودی به همراه قفل و لولا، اتاق را به محلی مطمئن برای نگهداری برخی از اسناد تبدیل می‌کند.

 

  • با توجه به دکوراسیون و طراحی مکانهای اداری و یا تجاری، رنگ پارتیشن‌ها نیز اهمیت زیادی دارد که برای کار باید رنگ را متناسب با سایر وسایل موجود در اداره سفارش داد.

 

  • پارتیشن‌ها به اندازه یک دیوار نمی‌توانند از ورود و خروج صداها جلوگیری کنند اما نباید فراموش کرد که جنس و مواد اولیه آنها نیز در انعکاس صدا موثر می‌باشد. پنل های شیشه‌ای یک جداره، عایق خوبی برای صدا نیستند اما پارتیشن های ساخته شده از چوب و شیشه‌ و دو جداره، بهترین گزینه برای محیط های پر سر و صدا می‌باشند.

پارتیشن-ام-دی-اف (35)

  • در صورتی که فضای اداری نور گیر نیست و با ایجاد پارتیشن از میزان نور موجود نیز کاسته میشود، باید از پارتیشنهای شیشه‌ای استفاده کرد. همچنین این نوع پارتیشنها می‌توانند نور طبیعی را ساطع کنند و موجب روشن‌تر شدن محیط گردند. برای این امر باید پنجره‌ها در مقابل پارتیشن قرار بگیرند تا نور خورشید بطور مستقیم بر روی شیشه‌ها بتابد و عمل انعکاس نور در محیط اداری صورت بگیرد.

 

مبلمان اداری (15)

 

پارتیشن های دو جداره

پارتیشن های ۲جداره عموما با ام دی اف ساخته شده است و با نوارهای پی وی سی عایق می شوند. این مدل پارتیشن ها نیز مانند پارتیشنهای تک جداره در ارتفاعهای مختلف وجود دارند .

تهویه هوا و عایق بودن در برابر صدا از عوامل تاثیر گذار بر ارتفاع جداره ها میباشد. در این مدل پارتیشن از شیشه های دو جداره استفاده میگردد.

ارتفاع و محل نصب این موارد از نیاز و سلیقه ی مشتری پیروی میکند. همچنین پرده های کرکره ای در رنگ ها و طرح های مختلف می توانند بین جداره های شیشه‌ای پارتیشن‌ها قرار گیرند .

این مدل پرده ها با مکانیزم خاص خود، قابلیت تنظیم سایه روشن نور در مواقع دلخواه را فراهم آورده و بدلیل وجود سیستم ولومی در این پرده ها به زیبایی و دکوراتیو بودن آن افزوده است .

با قرار گرفتن کرکره ها در این بین از نفوذ گرد و غبار بر روی کرکره ها جلوگیری می شود .

 

پارتیشن خانگی

 

پارتیشن های تک جداره

پارتیشن های تک جداره‌ عمدتا از فریم های آلومینیومی، جداره های ام دی اف و شیشه تشکیل شده است. ابعاد، جداره ها و فرم آنها می تواند بنا به سلیقه ی مشتریان تغییر کند.

پارتیشن های تک جداره می توانند جداره های کوتاه، نیمه بلند، بلند و جداره هایی تا سقف داشته باشند. این مدل پارتیشن ها قابلیت نصب یراق آلات، قفل ها و حتی نصب دربهای کشویی را بر روی خود داشته باشد .

 

mdf پارتیشن دوجداره (113)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد