مقالات سایت
خانه » پارتیشن اداری » پارتیشن دوجداره اداری چه کارآیی دارد ؟
پارتیشن دوجداره اداری چه کارآیی دارد ؟

پارتیشن دوجداره اداری چه کارآیی دارد ؟

 

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری دیواری است که یا بر روی زمین ثابت شده است و یا توسط ریل از سقف آویزان شده و متحرک است . از امتیازات پارتیشن اداری میتوان به مقاومت آن در برابر آتش سوزی و عملکرد و آکوستیک آن اشاره کرد .

 

پارتیشن-ام-دی-اف (20)

نکات مهم در انتخاب پارتیشن اداری

 

کارمندان مایلند در محیط اداری کمتر مورد تنش قرار گیرند از مزاحمت دیداری هر رهگذر دور بمانند که این امر با در نظر گرفتن اندازه  مناسب برای دیوار پارتیشن اداری کلاسیک و پارتیشن اداری دوجداره   قابل اجرا می باشد.

ابعاد و ارتفاع پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره از قابل توجه ترین نکات در  انتخاب مناسب پارتیشن دو جداره  می باشد، که با توجه به فضای در اختیار، کارشناسان زبده شرکت شما را در انتخاب و نصب پارتیشن اداری راهنمایی خواهند کرد

 

mdf پارتیشن دوجداره (80)

پارتیشن دوجداره اداری چه کاررآیی دارد ؟

 

پارتیشن دوجداره اداری یا درای وال که برای پارتیشن بندی محیط های اداری استفاده می شود از پارتیشن دوجداره اداری عموما برای تفکیک فضاهای اداری بصورت موقت یا دائمی استفاده می شود .

 پارتیشن دوجداره اداری علاوه بر تفکیک فضا یکی از مهمترین آیتم های دکوراسیون محیط کار شماست همچنین با استفاده از نوع پارتیشن دوجداره عایق صوت و حرارت میباشد و از اتلاف انرژی جلوگیری میشود.

نصب  سریع پارتیشن باعث عدم اتلاف وقت سازمان و پرسنل می شود زیبایی و دکوراتیو بودن و عدم نیاز به تزئینات از قبیل رنگ و کاغذ دیواریو …..تنوع رنگ و طرح با قابلیت ترکیب رنگ بدنه و نوارها با توجه به سلیقه یا طرح مصوب .قابلیت حمل و جابجایی آسان ویا تغییر موقعیت بدون. قابلیت ضد آب نمودن بدنه با استفاده از تکنولوژی نانو.قابلیت افزایش ضریب عایق صوتی با استفاده از فوم در داخل جداره پارتیشن .

پارتیشن دو جداره الیت مِدولار میباشد یعنی دارای قابلیت جابجایی با قطعات قابل حمل میباشد .

پارتیشن اداری این امکان را برای سازمان یا اُرگان فراهم میکند تا زمانی که قصد متناسب سازی یا تغییر سیستم توزیع و چیدمان نیروی انسانی و یا تغییر محل و مکان خود را داشته باشد ، به آسانی بتواند این تغییرات کاربردی را با کمک ما در فضای و پارتیشن اداری انجام دهد و از همان دیوارها و پارتیشن دوجداره یا هر نوع پارتیشن اداری دیگری استفاده نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد