مقالات سایت
خانه » پارتیشن اداری » پارتیشن اداری مدرن
پارتیشن اداری مدرن

پارتیشن اداری مدرن

مدل پارتیشن اداری مدرن

  • مدل پارتیشن اداری می تواند تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون داخلی شرکت و محل کار شما بگذارد، معمولا مدل پارتیشن اداری برای حفظ نظم و آرامش
  • بیشتر کارمندان و نیز کنترل راحتر آن ها مورد استفاده قرار می گیرد که با هزینه ای مناسب و قابلیت جابه جایی گزینه ی بسیار مناسبی برای رفع اینگونه نیازهاست .
  •  در طراحی انواع پارتیشن های اداری می توان استفاده از اجسام شیشه ای، چوبی و فلزی را مشاهده کرد که هر کدام بنا بر ضرورت و کاربرد آن انتخاب و طراحی شده اند .
  •  از جمله نکات بارزی که می توان در استفاده از پارتیشن اداری نام برد، ایجاد محیطی بدون تنش با دسترسی بالا برای کارمندان میباشد که از بزرگترین علت های استفاده فراگیر از پارتیشن های اداری است .

 

%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%aa%db%8c%d8%b4%d9%86-%d8%af%d9%88%d8%ac%d8%af%d8%a7%d8%b1%d9%87-4

 

برای انتخاب نوع پارتیشن مورد نظرتان عجله ایی نداشته باشید ، ابتدا نیازهایتان را بشناسید و کاربری های مورد انتظارتان از پارتیشن را براورد کنید و با کارشناسان در این باره مشاوره کنید در مرحله بعد نوع پارتیشن را انتخاب کنید تا بتواند به تمامی نیازتان پاسخ دهد و در مراحل بعدی نسبت به کیفیت ، قیمت و نمای دکوراتیو و سایر موارد مورد نیازتان بپردازید .

 

اجرای پارتیشن اداری

 

پارتیشن های کوتاه

پارتیشن های کوتاه به پخش یکنواخت نور در محیط کمک می کند و فضایی مستقل و چند کاربردی با کمترین میزان تنش را برای افراد بوجود می آورد.

این نوع جداسازیها میتواند ثابت یا پرتابل باشند. همچنین برخی از پارتیشن ها میتوانند براحتی و براساس نیاز و کاربری آن پارتیشنهای اداری و همچنین میتوانند باتوجه به نیازهای آکوستیکی و ساختن حریم شخصی به کمک افراد بیاید .

در گذشته به کمک دیوار کشیدن، پارتیشن بندی صورت می گرفت که امری زمان بر و پر هزینه بود. امروزه با استفاده از پارتیشن های تک جداره و دو جداره تفکیک فضاها کم هزینه و آسان تر شده است .

پارتیشن اداری کاربرد به سزایی در ادارات و محل کار دارد بطوریکه بدون اتلاف وقت هنگامیکه به دیوار نیاز داشته باشیم اولین چیزی که به ذهن ما خطور میکند پارتیشن اداری است .

 

پارتیشن اداری (5)

 

انواع پرکننده و پنل دیوایدر پارتیشن اداری

پارتیشن کوبیک با پرکننده ام دی اف دوجداره

پارتیشن اداری دوجداره با پرکننده شیشه و ام دی اف

پارتیشن تکجداره با پرکننده بدون فریم شیشه ای

پارتیشن تکجداره ام دی اف و شیشه

پارتیشن با دیوایدر پنل متحرک

پارتیشن اداری تک جداره آلومینیومی

پارتیشن اداری تکجداره با پرکننده پلکسی

mdf پارتیشن دوجداره (82)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد