مقالات سایت
خانه » پارتیشن اداری » پارتیشن اداری تک جداره آلومینیومی ساده و ارزان قیمت
پارتیشن اداری تک جداره آلومینیومی ساده و ارزان قیمت

پارتیشن اداری تک جداره آلومینیومی ساده و ارزان قیمت

کاررآیی پارتیشن

امروزه انواع متنوع و متعددی از پارتیشن در بازار موجود است که مانند دیوار، نقش جدا کننده را در فضا ایفا می‌کند و از طرفی بعلت تنوع در فرم، اندازه، نوع کاربری، متریال، رنگ، بافت و …

برای ایجاد پارتیشن در فضا، پلان فضای مذکور را ترسیم کنید، مقیاس را در اندازه و محل قرارگیری پارتیشن مدنظر قرار دهید؛ پس از بررسی سیرکولاسیون (محدوده تردد و رفت و آمد) در پلان و تطبیق اندازه پارتیشن با متراژ فضا و تصمیماتی درباره رنگ و فرم آن، می‌توانید پارتیشن را در فضا اجرا کنید .

می‌توانید پارتیشن‌ را در فضاهای مسکونی برای کاربری‌های زیر استفاده کنید :

  • جداسازی فضای ورودی از فضاهای دیگر

 

  • جدا‌سازی فضای هال و پذیرایی

 

  • جدا‌سازی پذیرایی از غذا خوری

 

  • پنهان کردن قسمت‌های قناس فضا، ستون‌های قرار‌گرفته در مرکز یا فضاهایی با دیوار کج

 

  • برای فضاسازی در اتاق خواب‌های بزرگ و تبدیل آن به دو اتاق تو در تو مثلا اتاق کار و فضای کار یا قسمت خواب و فضای تعویض لباس و ….

 

mdf پارتیشن دوجداره (94)

پارتیشن اداری تک جداره آلومینیومی ساده و ارزان قیمت

 

اگر بخواهیم تعریف کلی و مختصر درباره ی پارتیشن تک جداره داشته باشیم می توان گفت پارتیشن تک جداره بمنظور جدا نمودن قسمتهای مختلف فضاهای اداری در راستای ارتقاء بخشیدن به عملکرد پرسنل یک مجموعه مورد استفاده قرار میگیرد .

 

شیشه های مورداستفاده در پارتیشن آلومینیوم تک جداره با ضخامت ۴ میلیمتری و به صورت ساده یا تمام سند بلاست و یا سند بلاست راه مات میباشد .

 

پارتیشن تک جداره آلومینیوم فریم دربها با فریم مخصوصی ساخته می شود تا تجهیزات قفل و یراق آلات را بتوان بر روی درب پیاده نمود .

 

ویژگی بارز دیگر در پارتیشن تک جداره آلومینیوم تک جداره که می توان به آن اشاره کرد این است که میتوان لوگوی مشتریان را به صورت سند بلاست نیز بر روی شیشه اجرا نمود .

mdf پارتیشن دوجداره (61)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد