مقالات سایت
خانه » پارتیشن اداری » معرفی پارتیشن های دوجداره
معرفی پارتیشن های دوجداره

معرفی پارتیشن های دوجداره

پارتیشن های دوجداره را می توان از پر کاربردترین نوع پارتیشن های دانست که به علت داشتن ویژگی هایی نصبت به سایر ابزار پارتیشن بندی محبوبیت بالایی در بین مشرتیان دارد. این پارتیشن های از MDF های ۱۶ میلیمتری ساخته میشوند و تمام لبه های MDF آن با نوار های PVC عایق کاری میشوند و همین امر نیز کاربرد آن را افزایش میدهد. زیرا عایق های خوبی در مقابل هوا و صدا هستند.

mdf پارتیشن دوجداره (73)

اندازه پارتیشن های دوجداره

پارتیشن های دوجداره با توجه به محلی که قرار است در آنجا اجرا شود میتواند در اندازه های کوتاه، متوسط، بلند و یا حتی تا سقف اجرا شود.  اندازه آن بستگی به طرحی دارد که باید اجرا شود و فاکتور هایی نیز مانند میزان روشناییو گردش هوا در آن تاثیر گذار است.

ادغام پارتیشن های دوجداره با دیگر تجهیزات پارتیشن بندی:

پارتیشن های دوجداره با توجه به طرحی که قرار است اجرا شود میتوان با شیشه های دوجداره و پرده های کرکره ای ادغام شود و زیبایی محل را بیشتر کند. شیشه های دوجداره به همراه پارتیشن های دوجداره عایق خوبی در مقابل صدا، گرد و غبار و سرما و گرما ایجاد میکند.

mdf پارتیشن دوجداره (68)

کرکره های نصب شده بر روی شیشه های دوجداره نیز میتواند دارای رنگ بندی هایی مناسب با محیط باشد که در تنظیم دید و البته روشنایی کاربرد زیادی را میتوان داشته باشد.

بیشترین کابرد پارتیشن های دوجداره  در ادارات است.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد