مقالات سایت
خانه » پارتیشن اداری » قابلیت اتصال پرده کرکره به پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره
قابلیت اتصال پرده کرکره به پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره

قابلیت اتصال پرده کرکره به پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره

قابلیت اتصال پرده کرکره به پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره

 

پارتیشن اداری از ۴ جزء فریم ( ام دی اف, آلومینیوم یا استیل) ام دی اف ، شیشه و پرده کرکره تشکیل می شود که اقسامی چون ام دی اف طرح چوب و پرده کرکره به زیباتر شدن  کمک می کند .

معمولاً در پارتیشن اداری از پرده کرکره  نقره ای استفاده می گردد که با بازتاب نور در شرایط سایه و روشن پرده باعث ایجاد کنتراست با سایر رنگ های استفاده شده در فضای داخلی می شود و بدین صورت پارتیشن نور و زیبایی مورد نیاز محیط را تامین می کند .

در پارتیشن اداری با پرده کرکره افقی به لحاظ سایه روشن شدن می توان در دید محیط و نور روز کنترل داشت که این موضوع با وجود اهرم ولومی آن بسیار راحت بوده و جذابیت خاصی به پارتیشن اداری می دهد .

 پارتیشن اداری با پرده کرکره دارای پرده ای از جنس آلومینیوم با تیغه های ۲۱ میکرون و قطر ۱۶ میلی متر می باشد که این مشخصات با تنوع رنگی همراه است . وجود ۱۰۰ طرح و رنگ کمک شایانی به طراحی محیط در جهت دکوراتیو شدن پارتیشن اداری می نماید .

 

پارتیشن اداری (5)

پارتیشن اداری ام دی اف

 

پارتیشن های اداری که در آنها استراکچر و ورق های دیوایدر از جنس ام دی اف هستند به این نام خوانده میشوند . این نمونه از پارتیشن ها به نوبه خود دارای مزایا و معایب خاص خود هستند . در گروه پارتیشن های ام دی اف انواع دوجداره از مقبولیت و رواج بیشتری برخوردارند .

mdf پارتیشن دوجداره (96)

 نکات مهم در انتخاب پارتیشن اداری

 

کارمندان مایلند در محیط اداری کمتر مورد تنش قرار گیرند از مزاحمت دیداری هر رهگذر دور بمانند که این امر با در نظر گرفتن اندازه  مناسب برای دیوار پارتیشن اداری کلاسیک و پارتیشن اداری دوجداره  قابل اجرا می باشد. ابعاد و ارتفاع پارتیشن اداری و پارتیشن دوجداره از قابل توجه ترین نکات در انتخاب مناسب پارتیشن دو جداره  می باشد، که با توجه به فضای در اختیار، کارشناسان زبده شرکت شما را در انتخاب و نصب پارتیشن اداری راهنمایی خواهند کرد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد